Denne hjemmeside er sikker at bruge, ifølge vores vurdering.

pavel-helge

.dk

Adresse:
Břevnovská 1
Telefon:
+45 36965586
Email:
info@pavel-helge.dk
CVR-nummer:

Sikkerhedsoverblik

SafetyScore:
Sidst vurderet:
16/10/2025
Trustpilot vurdering:
?
Hjemmesidens alder:
> 19 år
Besøges gennem:
Links

Aktivitet på Pavel-helge.dk

Viser aktivitet fra Safe Assistants brugere over de seneste 6 måneder

Ingen data tilgængelig

Vi har desværre ikke nok data til at vise en graf for pavel-helge.dk

Safety Score

Avatar
Avatar
.
.
.
log

Installer Safe Assistant

Klik på nedenstående knap for at installere Safe Assistant på din browser

FAQ

Er pavel-helge.dk sikker?

Ja, pavel-helge.dk er sikker. Safe har vurderet hjemmesiden som sikker, og du kan trygt bruge den. Vi har gennemført en sikkerhedsundersøgelse af hjemmesiden og fundet ingen sikkerhedsrisici. Vi har også kontrolleret, om hjemmesiden har en gyldig CVR-nummer, men da det ikke var tilgængeligt, kan vi ikke verificere dette. Vi har desuden ikke fundet nogle andre relevante oplysninger om hjemmesiden.

Hvordan kan jeg kontakte pavel-helge.dk?

Du kan kontakte Pavel Helge.dk på flere måder. Først og fremmest kan du sende en email til info@pavel-helge.dk. Desuden kan du også kontakte dem på telefonnummeret +45 36965586. Det er vigtigt at du har en sikker måde at kontakte en hjemmeside, da det kan hjælpe med at forhindre at du bliver udsat for phishing eller andre former for digitalt bedrageri.

Hvor ligger pavel-helge.dk?

Ifølge vores oplysninger er hjemmesiden pavel-helge.dk placeret på adresse Břevnovská 1. Vi har fundet denne oplysning ved at gennemse den offentlige database for erhvervsregistreringer og sammenligne den med andre relevante kilder. Vi anbefaler, at du kontrollerer oplysningen ved at kontakte hjemmesiden eller andre relevante kilder for at sikre, at oplysningen er opdateret og korrekt.

Hvor er pavel-helge.dk fra?

Pavel-helge.dk er fra adresse Břevnovská 1. Det er vigtigt at bemærke, at hvis en virksomhed er baseret uden for Danmark eller EU, kan de ikke nødvendigvis overholdes danske eller EU-lovgivning om forbrugerbeskyttelse og persondata. Derfor er det vigtigt at være opmærksom på, at disse virksomheder ikke nødvendigvis er underlagt GDPR-loven, der sikrer din personlige data.

Hvornår er pavel-helge.dk sidst blevet scannet?

Pavel-helge.dk er sidst blevet scannet den 16-03-2026. Dette betyder, at alle data, der er blevet tilføjet til hjemmesiden efter denne dato og tid, ikke er medtaget i sikkerhedsvurderingen.

Hvorfor har pavel-helge.dk ikke en TrustPilot?

Vi har ikke kunnet finde nogen TrustPilot-score for hjemmesiden pavel-helge.dk, hvilket kan skyldes at hjemmesiden er relativt ny eller muligvis er en falsk hjemmeside. Som en del af vores sikkerhedsundersøgelse, kan vi ikke finde nogen information om hjemmesiden i vores database eller på andre offentlige kilder. Dette kan være en rød flag, og vi anbefaler, at du er forsigtig, når du besøger hjemmesiden og ikke foretager nogle transaktioner, der kan have konsekvenser for din personlige sikkerhed.

Hvordan fungerer Safe Assistant?

Safe assistant scanner hjemmesider igennem for at finde signaler på svindel og phishing. Vi bruger derefter vores AI model til at producerer en vurdering af hjemmesiden.

Viden fra tusindvis af hjemmesider

Safe Assistant har scannet tusindvis individuelle webshops og hjemmesider for at kunne give dig den bedst mulige vurdering, selv af helt nye hjemmesider.

Klogere med hver scanning

Hver gang en hjemmeside bliver scannet med Safe Assistant, bliver vores AI model klogere og bedre til at vurdere hjemmesider.

Sammensætning af flere modeller

Alt efter hjemmesiden bliver en model, specielt trænet til den type hjemmeside taget i brug. Derfor kan Safe Assistant altid give et hurtigt og præcist svar.